Денний захисний, антиоксидантний крем "SunCITY"

390.00грн

Доступні варіанти

Денний захисний, антиоксидантний крем від негативного впливу навколишнього середовища. Захист від сонця SPF 20.

Основні діючі компоненти:

SunBoost ATB - компанія "Kobo" США розробила запатентовану суміш антиоксидантів і протизапальних засобів (Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate (вітмаін Е), Bisabolol). У сонцезахисних кремах в поєднанні з органічними, неорганічними УФ-фільтрами, SunBoost ATB показує збільшення по SPF і PFA більш ніж на 30%. Схвалено Ecocert. Цей SPF Booster працює по системі антиоксидантного захисту де завдяки комплексу антиоксидантів фільтр додатково стабілізується, їх дія посилюється на 30%, а шкіра додатково отримує разом з посиленим SPF захистом ще й комплекс цінних ліпідів. Його головні функції: посилення SPF фільтрів, профілактика і захист від сонячних опіків, гіперпігментації, передчасного старіння шкіри.

Sodium Ascorbyl Phosphate - стабілізований вітамін С захищає клітини від вільних радикалів, стимулює утворення колагену, освітлює темні плями на шкірі, веснянки і пігментні плями, має високу проникаючу здатність за рахунок низької молекулярної маси. Завдяки йому шкіра стає більш життєздатною, міцною та резистентною, зберігаючи в будь-якому віці якості молодої шкіри.

Ніацинамід (Вітамін B3) - дослідження за участю ніацинаміду показали, що вітамін В3:

- збільшує синтез колагену на 54% і тривалість життя фібробластів

- збільшує вміст ліпідів (на 67% жирних кислот і на 34% синтез церамидов) та білків (на 41%) в роговому шарі, покращує бар'єрну функцію, збільшує зволоженість шкіри, знижує ТЕПВ (транс-епідермальний втрату води) на 24%

- знижує сухість і чутливість шкіри

- скорочує зморшки, зменшує пори, робить шкіру більш рівною

- захищає клітини від імунодепресії, спричиненої УФ-випромінюванням

Prodew 500 - гідрокомплекс для шкіри створений на основі замінних і незамінних амінокислот. Замінні амінокислоти: аргінін, аспарагін, аспартат, тирозин, глутамін, глутамат, анін, пролін, серин, гліцин, цистеїн. Білки: валін, лейцин, ізолейцин, треонін, гістидин, лізин, метіонін, фенілаланін, триптофан. Досить часто в косметичних продуктах японського виробництва можна зустріти амінокислоти, необхідні для нормального обміну речовин в шкірі. Як відомо, при нестачі деяких амінокислот спостерігаються відставання в розвитку організму, різні захворювання шкіри і волосся, старіння шкіри, себорея, випадання волосся. Косметика з амінокислотами вирішує ці проблеми досить успішно. Комплекс виробництва Японії має високу якість. Амінокислоти підібрані в оптимальному співвідношенні, утворюючи синергію і забезпечуючи додатковий ефект. Так, наприклад, L-пролін і натрій РСА не тільки зволожують, а й стимулюють синтез колагену.

Олія малини - живить, заспокоює і загоює шкіру. Володіє розгладжуючими, омолоджуючими, протизапальними властивостями. Вона також захищає шкіру від впливу УФ-променів і вільних радикалів.

Арабіногалактан - з деревини модрини сибірської, має імуномодулюючий ефект, є пребіотиком, уповільнює процеси перекисного окислення ліпідів.

EverlaSkin - 100% натуральний комплекс з пептидами з пшениці, лецитином, фітостеролами, маслом ши та церамідом-3. Вся принадність ЕverLaSkin полягає в тому, що пептид в комплексі укладений в ліпосомальну емульсію, яка майже ідентична епідермальній структурі. Іншими словами, комплекс майже рідний нашій шкірі - це нова тенденція дерматокосметології, як і пребіотики для шкіри. Пшеничний пептид значно збільшує виробництво проколагену типу I в залежності від дози, не дає побічних ефектів, оскільки не містить в собі стовбурових клітин, але, при цьому, забезпечує енергію для росту власних стовбурових клітин навіть в суворих умовах (холод, спека). Тому продукт є гарним рішенням для підтримки гомеостазу у старіючої шкіри. EverLaSkin впливаючи на людські стовбурові клітини, надає загоювальний і омолоджуючий ефект, але при цьому не викликає появи будь-яких ракових захворювань. Це також доведено тестами.

 Властивості EverLaSkin в косметиці:

- омолоджує, розгладжує зморшки,

- відновлює водно-жирову мантію шкіри,

- загоює і відновлює,

- перешкоджає втраті вологи шкірою,

- сприймається шкірою як рідний компонент.

Purisoft - поліпептидний комплекс з насіння морінгі. Це найсильніший антиоксидантний комплекс, який запобігає забрудненню обличчя (чорні точки, комедони). Дуже добре підходить в денну косметику, особливо для мешканців мегаполісів. Забруднювачі атакують шкіру: двоокис сірки, двоокис азоту і гази, такі як оксид вуглецю, вражають клітини шкіри і генерують вільні радикали: вони є цитотоксичними. Мікрочастинки покривають шкіру невидимою плівкою, яка отруює її.

Purisoft був розроблений в якості подвійного активного інгредієнта, поєднуючи:

- здатність захищати клітини шкіри від забруднюючих речовин і агресії зовнішнього середовища,

- ефективність очищення шкіри, полегшуючи видалення всіх мікрочастинок, що походять з навколишнього середовища, котрі негативно впливають на нашу шкіру.

RAYKAMI PDO - це екстракт полину, який багатий на поліфеноли (хлорогенова кислота, апигенин глюкозид, кавова кислота, кверцетин і т.д.). Завдяки цьому актив запобігає забрудненню шкіри і появі чорних цяток, а також допомагає очистити шкіру від отриманого раніше забруднення. Це сильний антиоксидант, робота якого полягає у нейтралізації каскадів окислювально-відновлювальних реакцій, викликаних випромінюванням. Він знижує рівень карбонілірування  і зменшує його наслідки для епідермісу і дерми, зменшує ознаки прискореного старіння і допомагає зберегти сяйво і молодість шкіри. Омолоджуючий ефект проявляється за рахунок пригнічення активності гіалуронідази, крім того цей актив зменшує виникнення алергічних реакцій. Виявляє додатковий антимікробний ефект, а також запобігає розвитку демодекозу і інших запальних реакцій.

Як кінцевий етап в окислювально-відновлювальному каскаді, генерований накопиченням вільних радикалів, карбоніліровані білка стали новим індикатором прискореного процесу старіння шкірних тканин. Карбонілірування відноситься до окислення карбонільних груп білків. Це часто незворотний процес, який викликає зміни в структурі і функціонуванні білків. Основну відповідальність несуть ультрафіолетові промені, а також HEV Light (видиме світло з високим випромінюванням), також відоме як синє світло. Висока швидкість карбонілірування  активує передчасне і прискорене старіння тканин, першими проявами яких є глибокі пігментні плями і неоднорідний колір обличчя.

RAYKAMI пригнічує карбонілірування  білків і нейтралізує каскад окислювально-відновних реакцій від UVA випромінювання. UVA випромінювання не робить моментального видимого пошкодження шкіри (засмага і опік ми отримуємо саме від UVB), але при цьому UVA випромінювання винне в передчасному старінні і появі раку шкіри. Також цей актив запобігає пошкодженню від видимого синього світла, який провокує пігментні плями, застигання колагенових волокон і карбонілірування  кератину.

СО2 Екстракт Василька - має протизапальну і ранозагоювальну дію, тому використовується для попередження і зняття запальних процесів, дбайливо очищує шкіру, звужує пори, вирівнює і насичують корисними речовинами. Матуючий ефект після застосування зберігається надовго.

СО2 Екстракт Кави зеленої - в екстракті зеленої кава присутні фітостероли, в основному це β-ситостерол, стигмастерол і кампестерол. Фітостероли називають «фактором найбільш фізіологічного омолодження шкіри». Вважається, що вони надають балансуючу дію, слабо активізуючи рецептори до естрогенів. Також вважається, що фітостероли стримують меланогенез, попереджають появу пігментації і сприяють вирівнюванню кольора обличчя.

Астаксантин - це каротиноїди, які зустрічаються в природі в багатьох морських організмах - краби, креветки, лосось, а також у водоростях. Основним постачальником є ​​мікроводорость Haematococcus pluvialis.

Клінічні дослідження показали:

- астаксантин допомагає шкірі утримувати вологу, покращує еластичність, зменшує кількість зморшок.

- блокує ультрафіолетове випромінювання, допомагає захистити шкіру і попередити пігментні плями.

- в 6000 разів сильніший за вітамін С, в 800 разів сильніший за Q10, в 550 разів сильніший за катехіни зеленого чаю і в 75 разів сильніший за альфаліпоеву кислоту. 

- може нейтралізувати кілька вільних радикалів одночасно, захищаючи шкіру від окислення, запалення і пошкодження.

- посилює кровообіг, допомагає шкірі поліпшити клітинний обмін, відновлює бар'єр після пілінгів та інших ушкоджуючих шкіру процедур.

Актив дуже різноплановий і майже в будь-якому засобі буде доречний, але через свій колір косметика з ним буде лососевого відтінку.


Характеристики
Склад Вода, Каприлові Тригліцериди, Beautyderm, Tinosorb S Aqua, Ultrafeel Osl, Sunboost Atb, Ніацинамід, Aquaxyl, Prodew 500, Олія Малини, Everlaskin, Propanediol, Екстракт Алое-вера, Purisoft, Вітамін С, Verstatil Bob, Nipaguard Sce, Бегеніловий Спирт, Raykami Pdo, Silica Microsphere, Bamboo Silica, Вітамін Е, Арабіногалактан, Екстракт Волошки СO2, Екстракт Кави Зеленої СO2, Дігідрокварцетін, Ефірна Олія М'яти, Ефірна Олія Неролі, Фітинова Кислота, Фітат Натрію, Астаксантин Astatrol.
Об`єм 3,5 ml; 30 ml
Застосування Наносити крем на чисту шкіру тонким шаром мінімум за 15-20 хвилин перед виходом на вулицю
Зберігання При кімнатній температурі - 3 місяці, в холодильнику - 6 місяців.
Пакування Вакуумный флакон

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре